3 body, nic víc...

04.05.2011 18:55

V 19. kole jsme přivítali na svém hřišti tým Kos. Hory. Do utkání jsme nastoupili značně oslabeni – P. Šimkovský a P. Listík jsou do konce sezóny v trestu, M. Lichtenberg je zraněný, L. Pechar, L. Korynta, A. Hovorka prostě nechodí a V. Hoppe je pracovně vytížen, ten alespoň přijel na druhý poločas.

Do utkání jsme vstoupili aktivně a hned v první minutě se do velké šance dostal M. Hora, ale gólmana hostů neprostřelil. V 15. minutě se do gólové šance dostal po pěkné přihrávce M. Listíka opět M. Hora a opět neuspěl, když ho parádně vychytal gólman hostů. Ve 25. minutě se pěkně uvolnil M. Listík a střelou z 25 metrů jen těsně minul branku. Vzápětí se ke slovu dostali také kosovští a to nás prozměnu podržel náš gólman, P. Prokop, který během dvou minut zlikvidoval dvě tutovky hostí. Ve 30. minutě se po pěkné kombinační akci konečně prosadil M. Hora a dostali jsme se do vedení. Ve 38. minutě jsme znovu krásně zakombinovali a P. Rambousek takřka do prázdné branky zvýšil na 2:0. Tento gól nás ale jakoby uspal a hosté těsně před odchodem do šaten snížili na rozdíl jediné branky.

Do druhého poločasu jsme nastoupili s tím utkání rychle rozhodnout, ale soupeř byl lepší a do žádné větší akce nás nepustil. Oživení do hry přinesl akorát V. Hoppe, který šel na hřiště v 50. minutě. Celá druhá půle se nesla ve znamení nepřesných přihrávek a faulů z obou stran, hosté byli přece jen o něco aktivnější, ale do konce zápasu se už nic podstatného nestalo. Za zmínku stojí jen střídání v 65. minutě, kdy M. Stingla střídal O. Duben.

Sestava:          P. Prokop © - P. Hora, M. Prokop, P. Diviš, M. Stingl (65. O. Duben) – M. Hora, P. Rambousek, A. Holec, F. Hausner – M. Listík, J. Kadlec (50. V. Hoppe)

Další utkání hrajeme derby ve Staré Huti v sobotu 7. 5. 2011 od 17:00. Sraz všech hráčů je v 16:00, odjezd je v 16:15!