Bída za tři body!

01.06.2011 18:25

Ve 23. kole jsme na svém hřišti přivítali hráče Počepic. Podle tabulky jsme měli být jasným favoritem, ale když jsem dělal sestavu, tak se z favorita rázem stal outsider. Na začátku sezóny byl v kabině přetlak a teď jsem se bál samoty! K utkání se nedostavili nebo z různých důvodů hrát nemohli: M. Listík, P. Listík, L. Pechar, L. Korynta, A. Hovorka, P. Rambousek a P. Šimkovský. Alespoň, že se konečně dostavil V. Hoppe...

Do utkání jsme vstoupili parádně, hned ve 2. minutě se z naší první střely na branku prosadil M. Hora a vedli jsme 1:0 (po kritice některých fanoušků píšu i číselný stav utkání). Hned v 7. minutě jsme mohli své vedení zvýšit, to se po standartce dostal k míči P. Diviš, ale jeho rána skončila nad brankou. Ve 22. minutě jsme opět zahrávali trestný kop zhruba tak 20 metrů od branky. Toho se chopil A. Holec a bombou branku hostů opět přestřelil. Ve 32. minutě se ke slovu dostali také počepičtí hráči, to z dálky vypálil jejich útočník, náš gólman jeho střelu vyrazil pouze před sebe, kde stál jen další útočník hostů a ten pohodlně skóroval do brázdné branky – 1:1.Vzápětí jsme mohli jít opět do vedení, to výborně zabojoval O. Duben, vyškolil dva obránce i s gólmanem, přihrál V. Hoppemu před prázdnou branku, ale ten bohužel pro nás branku minul. Do poločasu se již nic mimořádného nestalo, za zmínku stojí jen žlutá karta pro M. Prokopa.

O přestávce jsme změnili rozestavení, do útoku se vysunul M. Prokop, jeho pozici zaujal výborný A. Holec a místo něj se do střední zálohy posunul O. Duben, kde mu to rovněž více svědčilo, v útoku byl tragický, ale v záloze mu to šlo. Začátek druhé půle byl opět v naší režii, hned v 53. minutě se vřítil do vápna M. Prokop, tam doslova zesměšnil hostujícího beka, který Martina zezadu zkosil, následoval pokutový kop a ten s klidem sobě vlastním proměnil veterán M. Lichtenberg – 2:1. V 63. minutě se ocitl úplně sám před hostujícím gólmanem F. Hausner, ale tomu dnes nebylo přáno a svou šanci bohužel neproměnil. V 67. minutě jsme několikrát po sobě nedokázali odkopnout balón z našeho vápna, ten se nakonec dostla k osamocenému soupeři a ten s hlavou a s pomocí tyče opět srovnal skóre na 2:2. V 80. minutě se po samostatné akci dostal do obrovské šance M. Prokop, ale toho výborně vychytal brankář Počepic. Vzápětí počepickou obranu doslova vyšachovalo naše trio  M. Hora, M. Prokop, M. Lichtenberg a posledně jmenovaný nás  svou druhou brankou v zápase dostal potřetí do vedení – 3:2. Pět minut poté mohlo být opět srovnáno, ale naštěstí pro nás hráč soupeře přestřelil z malého vápna naší svatyni. To mě opět braly mrákoty a museli mě omývat, kluci mi to snad dělají schválně, už jsem z toho pěkně šedivý. V 87. minutě jsme zahrávali nepřímý volný kop, ten do vápna nasměroval A. Holec, k míči se dostal M. Hora, který hlavou trefil pouze tyč a odražený míč nasměroval do sítě M. Prokop – 4:2. V tu chvíli ze mě spadl obrovský balvan a už jsem se těšil na klobásku.

Závěrem chci opět poděkovat všem skvělým fanouškům, kteří nás přišli v nevlídném počasí podpořit.

Sestava:          P. Prokop © - J. Kadlec, M. Prokop, P. Diviš, M. Stingl – M. Hora, M. Lichtenberg, A. Holec, V. Hoppe – F. Hausner, O. Duben

Statistiky:       Mokrovraty – Počepice 4:2 (1:1) – M. Lichtenberg 2, M. Hora, M. Prokop

Další utkání hrajeme v neděli 5. 6. 2011 od 10:15 v Dalekých Dušníkách, sraz všech hráčů je v 9:00, odjezd v 9:15!!! Prosíme všechny fandy, kteří nebudou spát, ať nás jedou podpořit, budeme to potřebovat.