Děs, hrůza a bída s nouzí!

28.09.2011 11:31

V 5. kole jsme již tradičně oslabeni o několik hráčů základní sestavy přivítali na svém hřišti tým Dublovic. I přes oslabení jsme byli jasným favoritem utkání a hned od začátku jsme roli favorita začali plnit. Už ve 4. minutě nás dostal do vedení krásnou ranou k levé tyči F. Hausner a minutu na to po parádní individuální akci zvýšil P. Rambousek na 2:0. V tu dobu se fanoušci dohadovali o výši skóre, ale to se pořádně přepočítali. V 15. minutě mohl F. Hausner přidat třetí gól, ale ve vyložené šanci zaváhal a poloprázdnou branku přestřelil a od té doby naši přestali nepochopitelně hrát fotbal, jako by se soupeř měl porazit sám! Ve 20. minutě vyrobil P. Diviš nepochopitelnou chybu, na polovině hřiště namazal ukázkovou přihrávku na hostujícího útočníka a ten se sám, nikým neatakován řítil na našeho gólmana, který byl bez šance a soupeř snížil – 2:1. Ve 25. minutě nás od vyrovnání podržel P. Prokop parádním zákrokem. Ve 43. minutě jsme opět mohli zvýšit, to se do vápna vřítil F. Hausner, toho tam zkosil obránce hostů a následoval pokutový kop. Toho se ujal P. Listík a penaltu lajdácky zahodil. Jeho střela mířila přímo doprostřed branky, takže ji brankář s přehledem zlikvidoval. Následoval rychlý protiútok a bylo srovnáno – 2:2!

Druhá půle – to byla óda na tragédii! Nepřesná hra plná faulů, prostě bída s nouzí, děs a hrůza. V 70. minutě jsme sáhli ke střídání, to O. Dubna nahradil J. Kadlec. Za zmínku ještě stojí 72. minuta, to po parádním pasu A. Holce běžel sám na gólmana P. Listík, ale svou obrovskou šanci nevyužil, toť vše…

Statistiky:      Mokrovraty - Dublovice B  2:2 (2:2)

Branky:          4. min. - F. Hausner

5. min. – P. Rambousek

Sestava:         P. Prokop ©- P. Šimkovský, A. Holec, M. Stingl – P. Diviš – M. Hora, P. Rambousek, L. Korynta, O. Duben (70. J. Kadlec) – F. Hausner, P. Listík

Další mistrovské utkání hrajeme v sobotu 1. 10. 2011 od 16:00 ve Staré Huti. Sraz všech hráčů je v 15:00, odjezd v 15:15.

Předtím ale ještě sehrajeme pohárové utkání. Hraje se ve středu od 16:00 s Kr. Horou „A“. Sraz všech hráčů je v 15:00 hodin.