Hausnerův hattrick 3 body nepřinesl!

24.05.2011 21:46

K dalšímu utkání jsme zajížděli na hřiště Dublovic a v tomto utkání jsme měli být favoritem, ale jak už to poslední dobou bývá zvykem, na zápas jsme se opět nesešli! Někteří hráči na fotbal vyloženě serou, někteří na něj chodí ožralí, jiní zase trucují a o těch, co náš tým zbytečně na půl roku oslabili radši ani mluvit nebudu. Nejlepší bude, když to tu po sezóně rozpustíme a založíme přípravku a žáky.

Do utkání jsme vstoupili vlažně, už v 5. minutě jsme inkasovali, nutné je ovšem podotknout, že z jasného ofsajdu. Jen tak mimochodem, pískal sudí ze Sedlčan opojen alkoholem a další notorik mu asistoval na lajně, ten musel mít alespoň 3 promile! Hned po inkasované brance tak bylo jasné, že v Dublovicích nemůžeme vyhrát... Nicméně v 7. minutě se do obrovské šance dostal M. Lichtenberg, ale na malém vápně balón netrefil. Vzápětí, po pěkném centru M. Hory, se do další šance opět dostal M. Lichtenberg, ale branku hlavou těsně minul. V 10. minutě jsme zahrávali trestný kop před soupeřovou brankou, ten dublovická obrana odvrátila a k balónu se dostal M. Pulkráb, ale ten o něj hned přišel a domácí se podruhé radovali. Ve 13. minutě jsme mohli snížit, ale výborně zakročil domácí gólman. Ve 22. minutě, po špatně zahraném ofsajdsystému (zapomněl se M.Stingl), se řítil domácí útočník sám na branku, ale naštěstí svou šanci nevyužil. Vzápětí se do brejku dostal M. Listík, ale v obrovské šanci přehodil gólmana i branku. Ve 33. minutě jsme už řvali gól, ale M. Lichtenberg na brankové čáře balón minul. Ve 41. minutě jsme museli sáhnout k nucenému střídání, to zraněného M. Listíka střídal J. Kadlec.

Do druhého poločasu jsme přeskupili řady, do útoku šel M. Prokop a F. Hausner s tím, že zkusíme co nejdřív snížit a snad i vyrovnat, jenže hned po rozehrání ze středového kruhu se před naší branku dostali domácí a opět po jasném ofsajdu (minimálně 2 metry) se dostali do tříbrankového vedení. V tu chvíli to s námi vypadalo špatně, ale opak byl pravdou. Naši se zdravě naštvali a do domácích se vysloveně zakousli, ale branka stále nepřicházela. Až konečně nastala 60. minuta, to našel pěknou přihrávkou P. Rambousek M. Prokopa a ten skóroval – 3:1. Dvě minuty nato vybojoval v hlavičkovém souboji balón M. Prokop pro F. Hausnera a ten krásně umístěnou ranou snížil na rozdíl jednoho gólu. V 65. minutě se prozměnu dostali do obrovské šance domácí a to nás vynikajícím zákrokem podržel P. Prokop. V 80. minutě opět parádně našel P. Rambousek F. Hausnera, který se řítil sám na domácího gólmana, jenž proti Frantovi vyběhl a ten ho mazácky přehodil. Najednou bylo srovnáno a domácí nevěděli, kam dřív skočit. Hned tři minuty poté vykopával P. Prokop od branky, na hrotu našel svého bratra Martina, který jak jinak než hlavou přihrál opět F. Hausnerovi a ten výstavní střelou z dálky nedal vůbec žádnou šanci domácímu gólmanovi a najednou jsme vedli! Našim klukům už ale viditelně docházely síly a domácí nás za vydatné podpory všech tří sudích zatlačili k našemu vápnu, kde došlo k diskutabilnímu faulu. Následoval trestný kop, to už běžela 93. minuta, který směřoval na branku. Ten P. Prokop zneškodnil, ale míč mu bohužel vypadl z rukou a do opuštěné branky ho nasměřoval domácí hráč. Vzápětí sudí odpískal konec.

Závěrem chci říci, že člověk žasne nad tím, co si dnes sudí dovolí. Nás trestají půlročními tresty za věci, které se dějí všude zápas co zápas a oni si jezdí na zápasy opilí a ještě se nám smějí do očí!

Sestava:          P. Prokop © - M. Pulkráb, M. Prokop, A. Holec, M. Stingl – M. Hora, M. Lichtenberg, P. Rambousek, F. Hausner – O. Duben, M. Listík (41. J. Kadlec)

Další utkání hrajeme na svém hřišti v sobotu 28. 5. od 17:00, sraz všech hráčů je v 16:00 (snad někdo dorazí).