Zbytečné drama až do poslední minuty

13.09.2011 15:25

Již ve 3. kole této sezóny jsme v sobotu hostili na svém hřišti mužstvo Dalekých Dušníků. Zápas začal poklidně, poprvé jsme zahrozili až v 15. minutě, kdy krásnou střelou ze 30 metrů P. Diviš minul branku soupeře. V 17. minutě nás pak po opětovné hrubce M. Prokopa na půlce zachránil ukázkovým zákrokem golman. V 19. minutě selhal při střele zblízka F. Hausner. Ve 20. minutě vystřelil hráč Dalekých Dušníků směrem k tyči a rázem jsme prohrávali 0:1. Na to ve 23. minutě odpověděl F. Hausner, který po centru P. Listíka srovnal hlavou na 1:1. Ve 25. minutě neproměnil F. Hausner samostatný únik po krásném pasu P. Oplíštila. Ve 31. minutě P. Listík po krásné kombinaci těsně minul branku a z následného rohu poté zvýšil M. Lichtenberg na 2:1. Ve 33. minutě pak stejný hráč z malého vápna branku přestřelil. V poslední minutě prvního poločasu pak M. Prokop zpracoval míč přímo na nohu soupeře, ale ten svou šanci naštěstí neproměnil.

Do druhého poločasu jsme vstoupili výborně, hned ve 47. minutě zvýšil po krásné kombinaci s P. Listíkem a F. Hausnerem L. Korynta na 3:1. Ve 48. minutě dostal hráč Dalekých Dušníků první žlutou kartu zápasu a stejně tak byl v 60. minutě po ukázkovém skluzu odměněn náš hráč P. Diviš. Z následného trestného kopu hosté snížili na 3:2. V 64. minutě trefil F. Hausner po přihrávce M. Hory pouze brankáře. V 65. minutě pak M. Hora po centru hlavičkoval, brankář však střelu pohotově chytil. V 66. minutě dostal hráč Dalekých Dušníků další žlutou kartu poté, co fauloval P. Listíka, který sám běžel na bránu. Následoval trestný kop z cca 30 metrů, ke kterému se postavil M. Hora, branku však netrefil. V 68. minutě vystřídal M. Stingl již unaveného L. Koryntu. V 69. minutě dostal P. Listík žlutou kartu za simulování, svou chybu však hned v 70. minutě odčinil, když krásně odcentroval F. Hausnerovi, který se nemýlil a zvýšil na 4:2. Dvougólový náskok nám však vydržel pouze 10 minut, v 81. minutě po zbytečné chybě obrany snížili hosté na 4:3, ve stejné minutě také vystřídal O. Duben M. Lichtenberga. V 83. minutě pak F. Hausner ještě trefil břevno a v 86. dostal V. Hoppe žlutou kartu.

Statistiky:        MOKROVRATY : DALEKÉ DUŠNÍKY     -    4:3     (2:1)

Branky:            23., 70. min. F. Hausner

31. min. M. Lichtenberg

47. min. L. Korynta

Sestava:          P. Prokop © - P. Oplíštil, M. Prokop, P. Rambousek – P. Diviš – M. Hora, M. Lichtenberg (81. O. Duben), L. Korynta (68. M. Stingl), V. Hoppe – F. Hausner, P. Listík

Další utkání sehrajeme v sobotu 15.9. 2011 na hřišti v Kosové Hoře.

!!! POZOR: Začátek utkání se přesouvá na 16:30, sraz hráčů v 15:15 na hřišti.