Mokrovraty - Rozhodčí 1:1

04.09.2011 13:17

Ve 2. kole jsme totálně oslabeni zajížděli k soupeři do Hřiměždic.  K utkání se opět nedostavilo plno hráčů (M. Lichtenberg, V. Hoppe, P. Listík, J. Kadlec a A. Holec, ten je zraněný). Na poslední chvíli alespoň přijelo trio Z. Zoul, M. Prokop a P. Rambousek, takže jsme měli dokonce i jednoho hráče na lavičku (J. Diblík).

Do samotného utkání jsme nastoupili odvážně, hned ve 3. minutě F. Hausner po pěkném a přesném pasu M. Hory střílel z voleje jen těsně vedle. V 8. minutě jsme ale mohli prohrávat, to M. Stingl zastoupil na brankové čáře již překonaného P. Prokopa a balón odkopl do bezpečí. Minutu nato nás podržel tentokrát parádním zákrokem náš gólman P. Prokop. V 15. minutě faulovali domácí na polovině hřiště F. Hausnera, k nepřímému kopu se postavil P. Diviš, poslal centr do vápna a ten hlavou usměrnil do sítě M. Prokop – 0:1. Ve 20. minutě duo F. Hausner – Z. Zoul doslova vyšachovalo domácí obranu, ale druhý jmenovaný trefil pouze tyč a z následné dorážky jen domácího hráče na brankové čáře! Ve 32. minutě jsme mohli opět skórovat, to se do samostatného úniku dostal F. Hausner, přehodil domácího gólmana, ale míč do branky bohužel nedoletěl. Ve 34. minutě zahrozili i domácí, naštěstí trefili jen naše břevno. Poté začal úřadovat domácí pomezní v čele s hlavním, když nás nejméně třikrát zastavili nepochopitelně odmávanými a odpískanými ofsajdy. Kdo neviděl, neuvěří!

Do druhého poločasu jsme šli s vědomím, že sudí Kuba požene domácí za vyrovnáním a také se tak dělo!!! Obdivuji naše kluky, že to psychicky zvládli a dostali jen 3 žluté karty, protože to, co předvádělo trio sudích nemá obdoby. Nicméně ve 48. minutě našel P. Prokop dlouhým výkopem F. Hausnera, ten se ocitl sám před gólmanem, ale bohužel ho nedokázal prostřelit. Do 60. minuty se hra odvíjela převážně uprostřed hřiště bez vážnějších šancí na obou stranách. Právě v 60. minutě se parádně uvolnil O. Duben, udělal kličku gólmanovi a z rohu malého vápna nedokázal vstřelit branku, ale ani přihrát na úplně volného F. Hausnera! Jak se později ukázalo, byl to rozhodující moment utkání. Právě od té doby nás sudí zatlačili před vlastní branku a gól doslova visel ve vzduchu. Náš tým držel nad vodou výborně chytající P. Prokop v čele s nechybující obranou, ale bohužel i ti nejlepší hráči nic nezmůžou proti rozhodčím. V 90. minutě sudí Kuba oznámil, že nastaví 4 minuty, ale nastavil jich 9! A právě v 99. minutě domácí srovnali skóre na 1:1, nutno podotknout, že gól padl i díky tomu, že domácí hráč zcela evidentně fauloval M. Prokopa před naší brankou.

Statistiky:        Hřiměždice – Mokrovraty 1:1 (0:1)

Branka:           15. min. - M. Prokop

Sestava:          P. Prokop © - P. Oplíštil, M. Prokop, M. Stingl – P. Diviš – M. Hora, P. Rambousek, L. Korynta, O. Duben – F. Hausner, Z. Zoul (90. J. Diblík)

Další utkání hrajeme doma v sobotu 10. 9. 2011 od 17:00. Sraz všech hráčů je v 15:45. Přijďte nás podpořit a k tomu zakousnout výbornou klobásku.