Opět rozhodla fyzička!

14.06.2011 20:16

Ve 25. kole jsme jeli k malému derby do Pr. Lhoty. Od začátku utkání jsme byli aktivnější a hned v 7. minutě jsme zahrozili, když M. Lichtenberg vystřelil zpoza velkého vápna těsně vedle. Poté se na hřišti prakticky nic nedělo, úřadoval pouze sudí Veselý svými nepřesnými verdikty. Až přišla 24. minuta a na polovině hřiště chyboval A. Holec. Domácí se dostali do brejku, který využili a P. Prokop neměl v brance žádnou šanci zasáhnout. Tudíž jsme z první střely na branku prohrávali 1:0. Ve 30. minutě se ve 100% šanci na malém vápně ocitl M. Hora, ale bohužel svou obrovskou příležitost nevyužil. Ve 41. minutě nás pro změnu podržel náš gólman P. Prokop, který zneškodnil další brejk domácích, při kterém se ovšem zranil (po jasném faulu na něj – šlapák). Poté se asi 5 minut nehrálo kvůli ošetřování našeho brankáře. Po ošetření jsme se dostali do velké šance, to se z levé strany dostal do vápna P. Hora, kterého jasným faulem zastavil domácí obránce, ale píšťalka velmi nepřesného sudího Veselého zůstala k údivu všech našich hráčů němá. Těsně před poločasem jsme mohli opět z brejku inkasovat, to již překonaného P. Prokopa zastoupil na brankové čáře A. Holec, který tak napravil svou chybu při první brance.

O přestávce jsme si řekli, že zvýšíme svou aktivitu a soupeře fyzicky přejedeme, tak jako již několikrát předtím. Do útoku se chtěl vecpat i M. Prokop, ale tomu to nebylo umožněno, svou práci skvěle zvládal v obraně. V 52. minutě jsme zahrávali rohový kop, po něm se dostal k míči M. Hora, ale branku hlavou bohužel minul. V 54. minutě se do brejku tentokrát dostal M. Listík, svou šanci s přehledem využil a srovnal skóre na 1:1. V 65. minutě kluci parádně zakombinovali, míč se dostal k M. Lichtenbergovi a ten nás ranou k levé tyči dostal do vedení – 1:2. Vzápětí si sudí doslova vymyslel faul na hranici pokutového území, z této nabídnuté šance domácí málem srovnali, ale podržel nás opět náš gólman P. Prokop, který střelu vytěsnil na břevno a odražený balón odkopl do bezpečí M. Stingl. V 80. minutě jsme sáhli ke střídání, to vyčerpaného P. Horu nahradil O. Duben (věčně něco postrádající - jednou nemá dres, pak trenky a teď chrániče!). V 85. minutě jsme po parádní akci, kdy M. Hora našel centrem F. Hausnera, který ihned hlavou přihrál M. Lichtenbergovi, šli do dvoubrankového vedení – 1:3. Ale nebyli bychom to my, abychom utkání v klidu dohráli. V 89. minutě po jasném ofsajdu domácí snížili na rozdíl jedné branky a až do konce to byly pořádné nervy. Sudí ještě nastavil 5 minut, ale vítězství si už kluci nenechali vzít a zaslouženě vyhráli.

Další a zároveň poslední utkání této sezóny hrajeme v sobotu 18. 6. 2011 na svém hřišti s Kr. Horou od 17:00. Sraz všech hráčů je v 15:45. Po fotbale se v hospodě Josef koná dokopná. K hudbě a tanci hraje DJ Jajda Kodetýno.

Sestava:          P. Prokop © - A. Holec, M. Prokop, P. Diviš, M. Stingl – M. Hora, M. Lichtenberg, P. Rambousek, P. Hora (80. O. Duben) – F. Hausner, M. Listík