Propršené tři body

22.06.2011 19:33

V posledním zápase sezóny jsme na svém hřišti přivítali tým Kr. Hory. Od začátku zápasu vydatně pršelo, takže se na hřiště nikomu nechtělo. Ale co naplat, odehrát se to muselo. Už v 5. minutě se soupeř po chybě v naší obraně dostal do vedení – 0:1. V poslední době se stává pravidlem, že z první střely na branku vždy inkasujeme. V 11. minutě po pěkné kombinaci střílel P. Rambousek jen těsně vedle, o chvilku později se do šance mohl dostat M. Prokop, ale centr směřující na něj sebral M. Hora a branku hlavou přestřelil. Ve 20. minutě to konečně přišlo a my srovnali skóre. Po dlouhém nákopu tentokrát chyboval hostující obránce, k míči se dostal F. Hausner a bylo to 1:1. Ve 32. minutě nás podržel parádním zákrokem náš gólman P. Prokop, do poločasu se již nic mimořádného nestalo.

Jak jsme začali první poločas, tak jsme to samé zopakovali ve druhém. V 50. minutě totiž naše obrana opět chybovala a soupeř nás za to potrestal. První střelu parádně lapil P. Prokop, ale na dorážku už nestačil a bylo to rázem 1:2. V 55. minutě mohl srovnat P. Hora, ale svou obrovskou šanci nevyužil a s pomocí teče jednoho z obránců branku přestřelil. Vzápětí se do šance dostal M. Prokop, ale branku také minul. Dvě minuty na to se do šance dostal M. Listík, ale opět selhal a brankáře hostů nedokázal prostřelit. V 60. minutě po velkém tlaku se náš tým konečně prosadil a srovnal zásluhou M. Lichtenberga na 2:2. V 75. minutě jsme sáhli ke střídání, to M. Pulkrába nahradil J. Kadlec. Přeskupili jsme řady, do útoku se vysunul M. Prokop, který se vzápětí ocitl ve velké šanci, kterou bohužel nevyužil. V 87. minutě jsme se konečně dočkali a do zaslouženého vedení nás dostal opět fyzicky velmi dobře připravený M. Lichtenberg – 3:2. Vedení jsme si už nenechali vzít a v samotném závěru ještě psychicky narušený soupeř brutálně zajel do naší nestárnoucí ikony v brance P. Prokopa, ale naštěstí se to obešlo bez zranění. Závěrem chci poděkovat všem fandům, kteří nás přišli v nevlídném počasí podpořit svými hlasivkami.

(R. Černý)

Sestava:          P. Prokop © - M. Prokop, A. Holec, P. Diviš, M. Pulkráb (75. J. Kadlec) – M. Hora, M. Lichtenberg, P. Rambousek, P. Hora – M. Listík, F. Hausner