První 3 body doma...

29.08.2011 15:27

V sobotu 27.8. jsme na našem hřišti přivítali mužstvo Krásné Hory a tím zahájili fotbalovou sezónu 2011/2012 s vidinou prvních tří bodů. Tak jak už tomu bývá, před začátkem zápasu začalo pršet a nepřestalo až do posledního hvizdu rozhodčího. Podle toho také vypadal stav hřiště.

Hned v 1. minutě zápasu se po špatně posouzeném ofsajdu dostali do šance hosté, na skóre se však zatím nic  neměnilo. Ve 3. minutě ohrozil Marek Hora soupeřovu branku, hlavičkoval však těsně nad. V 5. minutě se do 100% šance dostal František Hausner, nastřelil však pouze brankáře. V 6. minutě se pokoušel neúspěšně skórovat také Petr Listík. Následovala minuta 7., kdy nás střelou z dálky dostal do vedení Petr Diviš. Ve 13. minutě potom po vyšachování obrany zvýšil Petr Listík ranou k tyči náš náskok na 2:0.  Hostům se dosavadní výsledek očividně nelíbil a tak v 16. minutě, po chybě stopera M. Prokopa, krásně přehodil hráč Krásné Hory našeho gólmana a snížil tak na 2:1. V 19. minutě nás P. Prokop podržel krásným zákrokem. V 25. minutě se F. Hausner dostal do další 100 % šance (dnes již 2.), ale tak jako poprvé opět nastřelil brankáře hostů. V 35. minutě Robert předpověděl vyrovnání a tak se i v 36. minutě stalo. Ve 42. minutě pak hosté k naší nevelké radosti  ještě zvýšili na 2:3 a mohli jsme se jít sušit do kabin.

Do 2. Poločasu jsme šli s přesvědčením, že 3 body z tohoto zápasu prostě musíme získat, v 53. minutě mohl vyrovnat Petr Diviš, ale trefil pouze břevno a tak se o vyrovnání postaral v 60. minutě až Milan Lichtenberg. V 75. minutě vystřídal Petr Rambousek Petra Diviše. V 82. nás dostal opravdu krásnou střelou do vedení František Hausner. V 84. minutě pak ještě z trestného kopu trefil Marek Hora brankáře a šlo se na klobásu.

MOKROVRATY  :  KRÁSNÁ HORA B   -    4:3    (2:3)

Příští zápas sehrajeme v sobotu 3.9.2011 od 17:00 na hřišti Hříměždic.

Sraz hráčů: 15:45, odjezd 16:00