Ročník 2012/2013 - podzim

24.08.2012 14:41

 

1. kolo 25.08.2012

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A2B0101 Hřiměždice Stará Huť 25.08. 17:00 SO  
 
A2B0102 Dal.Dušníky B Počepice 26.08. 10:15 NE  
 
A2B0103 Zduchovice Dublovice B 25.08. 17:00 SO  
 
A2B0104 Petrovice B Kamýk 25.08. 17:00 SO  
 
A2B0105 Višňová Dobříš C 25.08. 17:00 SO  
 
A2B0106 Mokrovraty Kosova Hora 25.08. 17:00 SO  
 
A2B0107 Obory Velká Lečice 25.08. 17:00 SO  
 



 

 

 

2. kolo 01.09.2012

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A2B0201 Stará Huť Velká Lečice 01.09. 17:00 SO  
 
A2B0202 Kosova Hora Obory 01.09. 17:00 SO  
 
A2B0203 Dobříš C Mokrovraty 02.09. 17:00 NE  
 
A2B0204 Kamýk Višňová 01.09. 17:00 SO  
 
A2B0205 Dublovice B Petrovice B 02.09. 17:00 NE  
 
A2B0206 Počepice Zduchovice 02.09. 17:00 NE  
 
A2B0207 Hřiměždice Dal.Dušníky B 01.09. 17:00 SO  
 



 

 

 

3. kolo 08.09.2012

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A2B0301 Dal.Dušníky B Stará Huť 09.09. 10:15 NE  
 
A2B0302 Zduchovice Hřiměždice 08.09. 17:00 SO  
 
A2B0303 Petrovice B Počepice 08.09. 17:00 SO  
 
A2B0304 Višňová Dublovice B 08.09. 17:00 SO  
 
A2B0305 Mokrovraty Kamýk 08.09. 17:00 SO  
 
A2B0306 Obory Dobříš C 08.09. 17:00 SO  
 
A2B0307 Velká Lečice Kosova Hora 08.09. 17:00 SO  
 



 

 

 

4. kolo 15.09.2012

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A2B0401 Stará Huť Kosova Hora 15.09. 16:30 SO  
 
A2B0402 Dobříš C Velká Lečice 16.09. 16:30 NE  
 
A2B0403 Kamýk Obory 15.09. 16:30 SO  
 
A2B0404 Dublovice B Mokrovraty 16.09. 16:30 NE  
 
A2B0405 Počepice Višňová 16.09. 16:30 NE  
 
A2B0406 Hřiměždice Petrovice B 15.09. 16:30 SO  
 
A2B0407 Dal.Dušníky B Zduchovice 16.09. 10:15 NE  
 



 

 

 

5. kolo 22.09.2012

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A2B0501 Zduchovice Stará Huť 22.09. 16:30 SO  
 
A2B0502 Petrovice B Dal.Dušníky B 22.09. 16:30 SO  
 
A2B0503 Višňová Hřiměždice 22.09. 16:30 SO  
 
A2B0504 Mokrovraty Počepice 22.09. 16:30 SO  
 
A2B0505 Obory Dublovice B 22.09. 16:30 SO  
 
A2B0506 Velká Lečice Kamýk 22.09. 16:30 SO  
 
A2B0507 Kosova Hora Dobříš C 22.09. 16:30 SO  
 



 

 

 

6. kolo 29.09.2012

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A2B0601 Stará Huť Dobříš C 29.09. 16:30 SO  
 
A2B0602 Kamýk Kosova Hora 29.09. 16:30 SO  
 
A2B0603 Dublovice B Velká Lečice 30.09. 16:30 NE  
 
A2B0604 Počepice Obory 30.09. 16:30 NE  
 
A2B0605 Hřiměždice Mokrovraty 29.09. 16:30 SO  
 
A2B0606 Dal.Dušníky B Višňová 30.09. 10:15 NE  
 
A2B0607 Zduchovice Petrovice B 29.09. 16:30 SO  
 



 

 

 

7. kolo 06.10.2012

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A2B0701 Petrovice B Stará Huť 06.10. 16:00 SO  
 
A2B0702 Višňová Zduchovice 06.10. 16:00 SO  
 
A2B0703 Mokrovraty Dal.Dušníky B 06.10. 16:00 SO  
 
A2B0704 Obory Hřiměždice 06.10. 16:00 SO  
 
A2B0705 Velká Lečice Počepice 06.10. 16:00 SO  
 
A2B0706 Kosova Hora Dublovice B 06.10. 16:00 SO  
 
A2B0707 Dobříš C Kamýk 07.10. 16:00 NE  
 



 

 

 

8. kolo 13.10.2012

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A2B0801 Stará Huť Kamýk 13.10. 16:00 SO  
 
A2B0802 Dublovice B Dobříš C 14.10. 16:00 NE  
 
A2B0803 Počepice Kosova Hora 14.10. 16:00 NE  
 
A2B0804 Hřiměždice Velká Lečice 13.10. 16:00 SO  
 
A2B0805 Dal.Dušníky B Obory 14.10. 10:15 NE  
 
A2B0806 Zduchovice Mokrovraty 13.10. 16:00 SO  
 
A2B0807 Petrovice B Višňová 13.10. 16:00 SO  
 



 

 

 

9. kolo 20.10.2012

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A2B0901 Višňová Stará Huť 20.10. 15:30 SO  
 
A2B0902 Mokrovraty Petrovice B 20.10. 15:30 SO  
 
A2B0903 Obory Zduchovice 20.10. 15:30 SO  
 
A2B0904 Velká Lečice Dal.Dušníky B 20.10. 15:30 SO  
 
A2B0905 Kosova Hora Hřiměždice 20.10. 15:30 SO  
 
A2B0906 Dobříš C Počepice 21.10. 15:30 NE  
 
A2B0907 Kamýk Dublovice B 20.10. 15:30 SO  
 



 

 

 

10. kolo 27.10.2012

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A2B1001 Stará Huť Dublovice B 27.10. 14:30 SO  
 
A2B1002 Počepice Kamýk 28.10. 14:30 NE  
 
A2B1003 Hřiměždice Dobříš C 27.10. 14:30 SO  
 
A2B1004 Dal.Dušníky B Kosova Hora 28.10. 10:15 NE  
 
A2B1005 Zduchovice Velká Lečice 27.10. 14:30 SO  
 
A2B1006 Petrovice B Obory 27.10. 14:30 SO  
 
A2B1007 Višňová Mokrovraty 27.10. 14:30 SO  
 



 

 

 

11. kolo 03.11.2012

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A2B1101 Mokrovraty Stará Huť 03.11. 14:00 SO  
 
A2B1102 Obory Višňová 03.11. 14:00 SO  
 
A2B1103 Velká Lečice Petrovice B 03.11. 14:00 SO  
 
A2B1104 Kosova Hora Zduchovice 03.11. 14:00 SO  
 
A2B1105 Dobříš C Dal.Dušníky B 04.11. 14:00 NE  
 
A2B1106 Kamýk Hřiměždice 03.11. 14:00 SO  
 
A2B1107 Dublovice B Počepice 04.11. 14:00 NE  
 



 

 

 

12. kolo 10.11.2012

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A2B1201 Stará Huť Počepice 10.11. 14:00 SO  
 
A2B1202 Hřiměždice Dublovice B 10.11. 14:00 SO  
 
A2B1203 Dal.Dušníky B Kamýk 11.11. 10:15 NE  
 
A2B1204 Zduchovice Dobříš C 10.11. 14:00 SO  
 
A2B1205 Petrovice B Kosova Hora 10.11. 14:00 SO  
 
A2B1206 Višňová Velká Lečice 10.11. 14:00 SO  
 
A2B1207 Mokrovraty Obory 10.11. 14:00 SO  
 



 

 

 

13. kolo 17.11.2012

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A2B1301 Obory Stará Huť 17.11. 13:30 SO  
 
A2B1302 Velká Lečice Mokrovraty 17.11. 13:30 SO  
 
A2B1303 Kosova Hora Višňová 17.11. 13:30 SO  
 
A2B1304 Dobříš C Petrovice B 18.11. 13:30 NE  
 
A2B1305 Kamýk Zduchovice 17.11. 13:30 SO  
 
A2B1306 Dublovice B Dal.Dušníky B 18.11. 13:30 NE  
 
A2B1307 Počepice Hřiměždice 18.11. 13:30 NE