Super gólman = 3 body!

18.09.2011 16:35

Ve 4. kole jsme jeli do Kos. Hory. Domácí byli jasným favoritem a to také od samého začátku dokazovali. Opět nám chybělo plno hráčů (M. Lichtenberg, A. Holec, P. Listík, P. Rambousek, J. Kadlec a samozřejmě L. Pechar), ale zpět k utkání. Již ve 4. minutě jsme mohli prohrávat 2:0, ale v obou případech nás podržel gólman P. Prokop. V 9. minutě jsme opět málem inkasovali, to M. Prokop umístil hlavičku k levé tyči, ale míč tygřím skokem vytěsnil P. Prokop na roh. V 15. minutě náš gólman pro změnu vytěsnil domácí ránu na břevno. Ve 25. minutě jsme se ke slovu dostali i my, to po rohu M. Hora hlavičkoval těsně nad a ve 30. minutě už to přišlo… V. Hoppe parádně uvolnil F. Hausnera a ten nezaváhal a dostal nás do vedení – 0:1. Ve 42. minutě jsme mohli zvýšit, ale P. Diviš hlavičkoval opět jen těsně vedle branky.

Hned v úvodu druhé půle jsme mohli opět skórovat, ale Z. Zoul a po něm O. Duben nedokázali prostřelit domácího gólmana. Ve 47. minutě parádně uvolnil M. Prokop O. Dubna a ten krásnou dalekonosnou střelou jen těsně minul. Ve 49. minutě vyrobil M. Hora obrovskou hrubku a opět nás podržel parádním zákrokem P. Prokop. V 55. minutě kluci krásně zakombinovali alá Barcelona - míč po ose na jeden dotek O. Duben – L. Korynta – Z. Zoul – F. Hausner a vedli jsme 2:0! V 61. minutě už mohlo být rozhodnuto, to P. Diviš s pomocí domácího obránce trefil tyč. O dvě minuty později ale opět zahrozili domácí, jenže my měli v brance neprůstřelnou zeď jménem P. Prokop! V 89. minutě jsme se zbytečně hnali v 5 lidech do útoku, míč jsme ztatili, domácí se dostali do rychlého protiútoku a bohužel tentokrát byl náš gólman bezmocný – 1:2. Poté sudí nastavil ještě 6 minut, ale závěrečný nápor domácích jsme ustáli a 3 body jsou na Vratech!

Statistiky:      Kosova Hora - Mokrovraty     -    1:2     (0:1)

Branky:          30., 55. min. F. Hausner

Sestava:         P. Prokop ©- P. Oplíštil (2. min. P. Hora), M. Prokop, M. Stingl – P. Diviš– M. Hora, O. Duben (85. min. J. Diblík), L. Korynta, V. Hoppe– F. Hausner, Z. Zoul

Další utkání hrajeme v sobotu 24. 9. 2011 od 16:30 na svém hřišti s Dublovicemi.

!!! Sraz všech hráčů je v 15:30 na hřišti !!!