Tragická obrana!

15.05.2011 20:38

Ve 21. kole jsme přivítali na svém hřišti hráče Hřiměždic. Do utkání jsme šli jako favorit a soupeři jsme měli co vracet, u nich jsme prohráli vysoko 0:4! Jestě pár minut před výkopem bylo k dispozici pouze 9 hráčů a mě braly mrákoty. Jestli to takhle půjde dál, tak příští utkání snad ani neodehrajeme. Nicméně do zápasu kluci vlétli aktivní hrou a soupeře zatlačili před jeho branku. V 10. minutě našel na malém vápně M. Listík zcela volného M. Lichtenberga, ale ten svou obrovskou šanci neproměnil. V 15. minutě jsme ale už udeřili, to se prosadil dobře hrající P. Rambousek a vedli jsme 1:0. Hned tři minuty poté se poprvé k naší brance dostal soupeř, vybojoval roh a z něj hráči Hřiměždic srovnali skóre. Při obdržené brance zaspala celá naše obrana v čele s gólmanem, z této branky se bohužel naši hráči nepoučili a hned dvě minuty poté po obrovském kiksu naší obrany, hlavně M. Stingla, se soupeř dostal do vedení. Ve 35. minutě byl na hranici velkého vápna faulován M. Listík, sám postižený se chopil trestného kopu a pěknou ranou k levé tyči srovnal skóre. Pět minut před poločasem se na levé straně hřiště krásně uvolnil F. Hausner a parádním centrem trefil hlavu M. Lichtenberga a opět jsme vedli.

Do druhého poločasu jsme šli s tím hlavně neinkasovat, zlepšit hru v obraně a z nějakého brejku utkání rozhodnout, zvláště když dorazil náš rychlík, V. Hoppe, který šel na hřiště v 53. minutě místo O. Dubna. Hned dvě minuty nato se ale naše taktika zhroutila jako domeček z karet, to opět po kiksu naší obrany v čele s gólmanem P. Prokopem soupeř srovnal. To ovšem ještě nebylo vše, ihned po rozehrání ze středového kruhu jsme přišli o míč a střelou z dálky se Hřiměždice dostali do vedení a o mě se pokoušel infarkt! Naštěstí čtyři minuty po obdržené brance vyrobil velkou chybu i soupeř. Tu dokázal potrestat dnes výborně hrající F. Hausner a bylo opět srovnáno... V 67. minutě, po faulu na M. Listíka jsme zahrávali trestný kop ze 30 metrů, parádní ranou skóroval sám postižený a vedli jsme 5:4. V 80. minutě se po pěkné kombinační akci dostal do obrovské šance M. Prokop, ale toho vychytal hostující gólman. V 85. minutě mohl utkání rozhodnout M. Hora, ale toho parádním zákrokem opět vychytal gólman. V poslední minutě nás prozměnu podržel náš brankář P. Prokop, který zneškodnil dvě velké šance hostů  a tím nám zachránil 3 body. Závěrem chci poděkovat všem našim fanouškům za podporu a sestrám A. a J. Hrubým, které se mnou trpěly na střídačce a občerstvovaly naše hráče tekutinami.

Sestava:          P. Prokop © - A. Holec, M. Prokop, P. Diviš, M. Stingl – M. Hora, M. Lichtenberg, P. Rambousek, F. Hausner – M. Listík, O. Duben (53. V. Hoppe)

K dalšímu utkání zajíždíme v neděli 22. 5. 2011 do Dublovic. Sraz všech hráčů je v 15:45, odjezd v 16:00!