Tým nerváků opět neuspěl!

16.10.2011 20:55

V 8. kole jsme jeli k nováčkovi soutěže – do Kňovic. Ačkoli oslabeni, do utkání jsme vstupovali jako favorit. Do 20. minuty se na hřišti prakticky nic nedělo, jen naši se nepochopitelně hádali a sprostě si nadávali! Až přišla právě zmiňovaná 20. minuta, ve které se domácí dostali do brejku a po jasném, ale bohužel neodmávaném ofsajdu se ujali vedení – 1:0. Tato branka nás zdravě naštvala a kluci začali konečně na chvilku hrát fotbal. Ve 25. minutě zahrával F. Hausner roh, našel volného M. Prokopa a ten netradičně nohou a ještě k tomu levou srovnal skóre – 1:1. Ve 32. minutě F. Hausner parádně uvolnil P. Listíka, ten přehodil gólmana domácích a vedli jsme – 1:2.

Do druhé půle jsme šli s tím, že musíme utkání co nejdříve rozhodnout. Soupeře jsme sice tlačili, ale bez efektu. V 62. minutě se domácí osmělili a také zahrozili, ale parádním zákrokem nás podržel P. Prokop. Od té doby se naši hráči opět jen hádali a hrubě se uráželi, to vše vyvrcholilo v 70. minutě obrovskou hrubkou P. Diviše, který doslova namazal míč domácímu útočníkovi a rázem bylo srovnáno – 2:2. V 80. minutě jsme se mohli opět dostat do vedení, ale F. Hausner ve 100% šanci střílel vedle, toho ještě napodobil 2 minuty před koncem M. Prokop a pak už si kluci opět jen nadávali.

To, co se tady tento podzim děje s „A“ mužstvem nemá obdoby a nejlepší bude, když se tady fotbal úplně zruší! Já už nemám sílu ani chuť někoho pořád přemlouvat, aby chodil na fotbal a na 90% po podzimní části sezóny končím!

Statistiky:      Kňovice – Mokrovraty 2:2    (1:2)

Branky:          25. min. M. Prokop

32. min. P. Listík

Sestava:         P. Prokop ©  – P. Oplíštil ƒ, M. Prokop ‚, M. Stingl „ - P. Diviš „ - P. Hora „, P. Rambousek ƒ, L. Korynta ƒ (80. O. Duben), A. Holec ƒ - F. Hausner ƒ (85. J. Kadlec), P. Listík ƒ

Příští zápas sehrajeme v sobotu 22. 10. 2011 od 15:30 na svém hřišti proti týmu Prostřední Lhoty. Sraz hráčů je ve 14:30.