Utkání rozhodl gól roku!

07.06.2011 20:26

Další utkání jsme hráli v D. Dušníkách. Zápas začínal netradičně v 10:15 za úmorného vedra na výborně upraveném hřišti (pravděpodobně nejlepším v okrese). Do utkání jsme vstoupili opět oslabeni o několik hráčů základní sestavy. Ve 13. minutě, pro nás nešťastné, jsme z první střely na branku inkasovali velmi laciný gól. To domácí hráč nakopl balón ze 40 metrů a ten prošel P. Prokopovi mezi rukama i nohama do sítě – 1:0. Až do 40. minuty se na hřišti prakticky nic nedělo, hráči obou týmů se na hřišti jen procházeli, prostě nuda a bída s nouzí. Až přišla zmiňovaná 40. minuta a to se prozměnu náš gólman vytáhl a parádním zákrokem nás podržel.

Do druhého poločasu jsme šli s tím, že musíme hru zpřesnit a hlavně taky vystřelit na branku, protože za první poločas se nám to ani jednou nepodařilo! V 50. minutě jsme mohli srovnat skóre, to M. Prokop ze 30 centimetrů od branky napálil balón, k úžasu všech přítomných ale branku neuvěřitelně přestřelil! Do teď nechápu, jak se mu to podařilo. Pár minut poté se do obrovské šance dostal M. Hora, ten hlavou bohužel pro nás trefil domácího hráče na brankové čáře a od té doby jsme domácí přehrávali. V 65. minutě se řítil sám na branku F. Hausner, ale svou šanci nevyužil. V 73. minutě jsme sáhli ke střídání, místo J. Kadlece šel na hřiště O. Duben, plánované oživení to ovšem nepřineslo. V 80. minutě jsme zahrávali trestný kop ze 30 metrů, toho se zhostil M. Lichtenberg a parádní ranou mohl srovnat skóre, ale ještě lepším zákrokem ho vychytal domácí brankář, který Milanovu ránu vyrazil na břevno. V 83. minutě, po centru A. Holce, jsme se konečně dočkali a P. Rambousek srovnal na 1:1. Hned tři minuty po vyrovnání se opět ke standartce postavil A. Holec, prudkým centrem do vápna našel hlavu P. Diviše a ten nádherným gólem do pravé šibenice skóre otočil – 1:2. To byla opravdová paráda a reklama na fotbal. Do konce utkání se již nic podstatného nestalo a my si odvezli krásné 3 body.

PS:       Hláška dne: Podle M. Lichtenberga utkání opět rozhodla naše skvělá fyzička! Podle mě ji hráči stolního fotbalu mají lepší...

Sestava:          P. Prokop © - M. Pulkráb, A. Holec, P. Diviš, M. Stingl – M. Hora, M. Lichtenberg, P. Rambousek, J. Kadlec (73. O. Duben) – F. Hausner, M. Prokop

Další utkání hrajeme na horké půdě Prostřední Lhoty v sobotu 11. června 2011 od 17:00. Sraz všech hráčů je v 16:00, odjezd v 16:10.