Zasloužená výhra!

17.04.2011 20:39

V dalším utkání jsme nastoupili proti sousedovi v tabulce, Kamýku nad Vltavou, kterému jsme měli co vracet – na podzim jsme v Kamýku prohráli vysoko 0:4! Hra od začátku postrádala tempo, hosté se očividně zaměřili na bod. Až do 28. minuty se nic mimořádného nedělo, ale právě v této době se parádně uvolnil M. Prokop, vběhl do vápna a pěknou přihrávkou našel na malém vápně M. Listíka, který byl zřejmě touto přihrávkou překvapen a poloprázdnou branku minul. Ve 35. minutě se ke slovu dostali i hosté, to se jejich útočník prohnal okolo M. Stingla, ale naštěstí naši branku jen těsně minul. Konečně přišla 40. minuta, kdy se ve vápně pěkně uvolnil M. Lichtenberg a toho zfauloval hostující obránce, takže následoval pokutový kop, kterého se ujal M. Listík a s přehledem ho proměnil – 1:0.

O poločase jsme sáhli ke střídání, to nahradil P. Listík M. Stingla. Hned od úvodu jsme začali soupeře přehrávat, v 52. minutě po rohu P. Listíka se mohl prosadit M. Lichtenberg, ale hlavou branku přestřelil. V 57. minutě se dostali hosté do brejku, ale naštěstí pro nás branku opět minuli. V 65. minutě se ke slovu dostal P. Listík, když parádní ranou ze 20 metrů rozvlnil podruhé hostující síť. Pět minut nato uvolnil M. Listík M. Prokopa, ten se ze dvou kroků nemýlil a zvýšil na 3:0. Od té doby začal festival zahozených šancí, zejména se činil náš spalovač M. Prokop, který dokázal zahodit i nemožné. K němu se ještě přidali J. Kadlec a O. Duben. Bohužel všechny šance zůstaly nevyužité, takže konečné skóre zůstalo jen 3:0. Hosté za celých 90 minut ohrozili naši branku pouze jednou, takže se náš gólman prakticky nudil a chytal pouze bronz na svou pleť.

Sestava:          P. Prokop – P. Šimkovský ©, A. Holec, P. Diviš, M. Stingl (46. P. Listík), - M. Hora, M. Lichtenberg, P. Rambousek, F. Hausner (75. O. Duben) – M. Listík (72. J. Kadlec), M. Prokop

K příštímu utkání zajíždíme do Nového Knína. Sraz všech hráčů je v 16:00, odjezd v 16:15! Fandové, přijeďte nás svými hlasivkami podpořit, budeme to potřebovat...