Příbramští namyšlenci odjeli s debaklem!

21.08.2011 13:33

Po dobře sehraném turnaji, kde jsme ve velké konkurenci obsadili nečekané první místo, jsme parádně a rovněž nečekaně vstoupili i do poháru „Ondrášovka Cup“, když jsme doslova rozstříleli účastníka okresního přeboru – Kovohutě Příbram 8:1.

            Před utkáním (ve čtvrtek večer) mi oznámil náš gólman, P. Prokop, že v sobotu hrát nebude a tudíž nastaly problémy se sháněním náhradního brankáře. Celkem jsem jich oslovil 6 (slovy šest J), ale bohužel nikdo z nich nemohl, což docela chápu. Den před zápasem se totiž dost špatně shání hráči, kteří normálně nehrají, natož gólman! No nic, do branky jsem doslova nahnal P. Diviše (bránil se, ale neubránil) a ten se svého úkolu zhostil na výbornou!

Dále se k utkání nedostavili: O. Duben a P. Rambousek, kteří nemají zapotřebí se ani omluvit a pak V. Hoppe s L. Pecharem, ti se alespoň omluvili...

Statistiky:       Mokrovraty – Kovohutě Příbram 8:1 (5:1)

Branky:          F. Hausner 3x – 3. min., 30. min., 32. min.

                        L. Korynta 2x – 6. min., 28. min.

                        P. Listík 2x – 55. min., 68. min.

                        M. Lichtenberg – 80. min.

                        Hosté – 20. min. z pokutového kopu

Sestava:          P. Diviš (1) – P. Oplíštil (2), M. Prokop (1), A. Holec (2), M. Stingl (3) – M. Hora (2), M. Lichtenberg (2) ©, L. Korynta (1), P. Hora (1) – P. Listík (2), F. Hausner (1)

                        Známkování jako ve škole

Další utkání hrajeme už tuto sobotu 27. 8. 2011 od 17 hodin na svém hřišti s rezervou Krásné Hory (mistrovské utkání – 1. kolo).