První letošní zápas skončil vítězně!

15.03.2011 18:05

Po zimní přípravě jsme nastoupili k přátelskému utkání proti Trhovým Dušníkům v oslabené sestavě, obavy jsem měl hlavně z absence naší brankářské ikony P. Prokopa, kterého výborně zastoupil J. Roušal. Dále absentovali L. Korynta, F. Hausner, A. Hovorka a V. Hoppe.

Do utkání jsme doslova vlétli a hned z první střely na branku jsme skórovali, autorem výstavní rány ze 20 metrů byl M. Listík. Poté se hra převážně odehrávala uprostřed hřiště. Ve 24. minutě jsme mohli udeřit podruhé, ale P. Listík hlavou branku minul. O chvilku později se ke slovu dostali i hosté, když z pravé strany ranou orazítkovali tyč naší svatyně. Od této chvíle byl soupeř lepší a přikoval nás před naši branku, k našemu štěstí si ale vážnou šanci nevytvořil, naopak my jsme brankou do šatny zvýšili na 2:0, kdy M. Machek krásně uvolnil na hranici velkého vápna M. Listíka a ten ranou k tyči nedal hostujícímu gólmanovi žádnou šanci. Do druhého poločasu jsme vstoupili poněkud vlažně a soupeř nás opět zatlačil před vlastní branku, v 53. minutě předvedl parádní zákrok náš gólman J. Roušal, který vytáhl ránu z levého vinglu na roh. V 62. minutě zkompletoval  M. Listík hattrick a tím také prakticky rozhodl o osudu utkání. Za zmínku ještě stojí 80. minuta, kdy P. Šimkovský ohrozil hlavou vlastní branku a málem tak zkazil J. Roušalovi čisté konto.

R. Černý

Sestava:    J. Roušal – P. Šimkovský, A. Holec, P. Diviš, M. Stingl (M. Pulkráb) – M. Hora, P. Listík, M. Lichtenberg (M. Machek), Z. Škoda – M. Listík, M. Prokop

Další utkání hrajeme tuto sobotu v Praze – Podolí od 18:00. Odjezd ze hřiště je v 16:00!!!